Chceš pomôcť moravskej kultúre na Slovensku?

Vyber si z týchto možností. 

festival morava krasna zem 2020 (57 of 5
festival morava krasna zem 2020 (333 of
festival morava krasna zem 2020 (201 of

Partner moravaci.sk

Veľmi si vážime každého, kto chce pomôcť prevádzke webovej stránky moravaci.sk pri zviditeľňovaní najrozmanitejších aktivít príslušníkov moravskej menšiny na Slovensku. Pomôcť môžete dobrou radou, vlastnými textami, fotografia, videami. Vďaka vám sa budeme neustále zlepšovať. Neváhajte nás kontaktovať s vašimi otázkami, návrhmi a pripomienkami na email: info@moravaci.sk

Dobrovoľnícka činnosť

Toto je jedna z najjednoduchších ciest ako pomôcť moravskej kultúre na Slovensku. Hráte na nejaký hudobný nástroj, viete tancovať, recitujete, píšete básničky, prózu? My veríme, že najlepšou cestou preto, aby bola moravská kultúra na Slovensku viditeľná a citeľná je aj vaša aktívne zapojenie sa do komunity Moravanov a sympatizantov moravskej kultúry. Toto je jednoduchá a efektívna cesta, aby sme mohli dosiahnuť úspechy nielen vo virtuálnom svete, ale aj pri organizovaní živej kultúry. Spoj sa s nami, aby si sa dozvedel, ako môžeš dobrovoľne pomôcť. 

Finančná podpora

Chceš sa pripojiť k našim akvitám, ale nevieš ako začať? Rozhodne klikni na www.scitanie.sk a prihlás sa k moravskej národnostnej menšine. Podporiť propagáciu moravskej kultúry môžeš aj finančným darom. Je to skvelý spôsob, ako prispieť k našej veci a každá troška sa počíta s vydláždením cesty pre lepšie zajtrajšky. Ak sa chceš dozvedieť viac podrobností o tom, ako môžeš pomôcť, kontaktuj nás ešte dnes.